Bağcılar Halı Yıkama

Firma Adı: Cantaş Halı Yıkama
Firma Yetkilisi: Ramazan Aktaş
Firma Telefonu: (0212) 678 45 50
Cep Telefonu: 0554 393 18 33
Web Adresi: http://cantashaliyikama.org

Bağcılar Halı Yıkama, 2006 yılından daha fazla bir süreden beri halı yıkama işinde Bağcılar'dan İstanbulun ilçelerinde yeni makine ekipmanları ve deneyimli bir ekiple halı yıkama işini yapmaktadır. Cantaş Halı Yıkama ekip arkadaşlarıyla kurumsal bir halı yıkama fabrikası olma gayreti içinde çalışmaktadır.

Halı temizlik firması olarak hedefi; kaliteli hizmeti, gelişen ve değişen dünya standartlarını yakalayarak, saygıyı yaşam biçimi olarak belirlemiş, profesyonel, sorumluluk sahibi ve güler yüzlü elemanlarla sunmaktır. Bu hedef doğrultusunda Bağcılar Halı Yıkama, eğitim düzeyi yüksek, insan ilişkilerine önem veren profesyonel bir kadroya sahiptir.

Fabrikamızın tüm birimleri ve çalışanları; yapılan her türlü faaliyette sürekli gelişme ve iyileştirmeyi ön planda tutarak güvenilirlik, bilgi, tecrübe, teknik ve teknolojik yeniliklerin sürekli takipçisi olup, karşılaşılan problemleri en kısa zamanda en verimli şekilde giderilmesi konusunda titiz ve çalışkan olmayı kalite anlayışı olarak belirlemiştir.

Bağcılar En Köklü Halı Yıkama Servisi

Cantaş Halı Yıkama Servisi, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme ve yetişmiş eleman ile olur anlayışını, müşterisinin değerlerine saygıyı kendi değerlerine saygı olarak kabul eden anlayışla birleştirerek halı yıkama hizmetini sizlere sunar. Temizlik sektöründeki müşteri portföyünü artıran firmamız hizmet çeşitliliğini de artırma yoluna gitmiştir.

Bağcılar Halı Yıkama Fabrikası

Yıkama Fabrikası üslendiği her işi; en hesaplı fiyatlarla, söz verdiği zaman dilimi içerisinde bitirir ve olası anlaşmazlıklarda tüketici haklarını peşinen kabul ederek yasalar çerçevesinde karşı tarafa olan sorumluluklarını yerine getirir.

Adresimiz: Yavuz Selim Mah. 1088 Sokak No: 3

Bağcılar - İstanbul

Telefon: (0212) 678 45 50 - 51 -52 Cep Telefonu: 0554 393 18 33

Social & newsletter

Search