Bağcılar Halı Yıkama Servisi

Firma Adı: Cantaş Temizlik
Firma Yetkilisi: Ramazan Usta
Firma Telefonu: 0212 678 45 50
Cep Telefonu: 0554 393 18 33
Web Adresi: https://www.cantastemizlik.com/

İstanbul’un en güvenilir halı yıkama servislerinden biri olan Cantaş Halı Yıkama Bağcılar'da 15 yıldır aralıksız hizmet veriyor. Firmamız kurulduğu günden beri, Bağcılarlıların desteği ile hizmet ağını genişleterek büyümüştür. Müşteri memnuniyetini birincil öncelik olarak gören firmamız halı yıkamadaki insan sağlığına verdiği önemden dolayı Bağcılar halkı tarafından takdir toplamıştır. Firmamıza duyulan güven sayesinde işlerimizi daha bir ciddiye alarak, her geçen gün halı yıkama sektöründe hızla büyümekteyiz.

Cantaş Temizlik olarak halılarınıza gereken ilgiyi fazlasıyla gösterdiği için Bağcılarlı ev hanımları yıkattıkları halıları aldıklarında memnuniyetlerini komşularına aktararak bizlere en büyük referans oluyorlar. Biz de hizmetin en iyisini sunarak onların referanslarına layık olmaya çalışıyoruz..

Sektörde İddialıyız

Bağcılar en iyi halı yıkama firmasıyız

Bağcılar Yıkama Fabrikamız 3000m² kapalı alanı ile İstanbul'un en çağdaş halı yıkama tesisidir. Firmamızda toz dolabından geçen halılarınız 100% bitkisel halı şampuanı ERA111 Endüstriyel Naturemax ile tam otomatik bant sistemli çift yönlü fırçalarla ön ve arkası dönüşümlü olarak yıkama makinesinden geçirilir. Halılarınızdaki lekelere özel işlem uygulanır. Fırçalama işlemi bittikten sonra yıkama makinemizin son aşamasında halı üzerindeki şampuan su ile durulanıp vakumlanır. Kişiye özel bant sistemimizde halılarınız başkalarının halıları ile asla karışmaz.

Siz de Bağcıların en kaliteli halı yıkama fabrikası ile çalışmanın rahatlığını yaşayın

Bizi arayın!

15 Yıllık Tecrübe

Servis Tel= 0212 678 45 50   Whatsapp= 0554 393 18 33

yukarıdaki numaralarımıza mobilden tıkla ara yapabilirsiniz.
Bağcılar halı yıkama firmaları arasında Cantaş halı yıkama tam aradığınız temizlik firmasıdır. Halılarınız söz verilen zaman içerisinde adresinize temizlenmiş ve mis kokulu olarak özel ambalajında teslim edilecektir. Bağcılar'da halı yıkama hizmetimizden yararlanan tüm müşterilerimiz uzun yıllar boyunca bizimle çalışmaya devam etmektedirler. Birçok müşterimizle artık aile kadar yakın ve samimi bir ortam oluşturmanın hazzını yaşıyor, bu doğrultuda müşterilerimizi memnun edebilmek adına her geçen yıl bünyemizde yepyeni teknolojileri katarak yolumuza devam ediyoruz. Binlerce mutlu müşterimiz arasındaki yerinizi almak için beklemeyin! Bağcılar'da halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Bağcılar ilçesi en hızlı servis hizmeti verdiğimiz ilçelerden biridir. Yıkama Fabrikamız Yavuz Selim Mahallesinde bulunmaktadır. Bu nedenle Bağcıların tüm mahallerine anında servis çıkartarak halıları alıp hemen yıkayıp teslim ediyoruz. Bağcıların tüm mahallelerini sokak sokak bilen deneyimli servis elemanlarımız sayesinde halı, kilim ve yorganlarınızı fabrikamıza getirerek modern makinelerde yıkayıp lekelerinden arındırarak adreslere teslim eden ender firmalardan biriyiz. Söz verdiğimiz gün ve saatte halılarınızı teslim ederiz. Müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Bağcılar Halı Yıkama Servisimizin 0212 678 45 50 nolu telefonunu aradığınızda, Yenigün Mahallesi, Barbaros, Bağlar Mahallesi, Evren Mahallesi, İnönü Mahallesi, Mahmutbey, Yenigün, Hürriyet Mahallesi, Demirkapı, Güneşli, Yüzyıl Mahallesi, Yıldıztepe, Göztepe Mahallesi, Fevzi Çakmak ve Kazım Karabekir Mahallesine halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Bağcılar'daki birçok okulun ana sınıflarının halılarını da firmamız yıkamaktadır. Biz işimizi iyi yaptıkça referanslarımızın da artacağı bilinci içerisindeyiz.

İstanbul Bağcılarlı müşterilerimizin halılarını eğitimli uzman kadro ile yıkamaktayız. Bağcılarda ikamet eden ev hanımları, firmamızı arayarak halı kilim ve yorganlarınızı garantili olarak yıkatabilirsiniz. Halı yıkama hizmetlerinde servislerimiz ücretsizdir.

Koltuk, çekyat, kanepe ve yerinden kalkamayan halıflexlerinizi de yerinde yıkamaktayız. Yıkama hizmetlerimizin tamamında üstün özellikli, sağlığa kesinlikle zarar vermeyen birinci sınıf şampuanlar kullanılmaktadır. Halı yıkama makinemizle de el değmeden, gerçek anlamda temizliği ve yıkama hizmeti veriyoruz. Halı, koltuk, yorgan, battaniye ve halıflex temizliği son derece önemli ve titizlikle yıkanması gereken, evimizin olmazsa olmazlarıdır. Her marka halı yıkamada Bağcılarlıların hizmetindeyiz.

15 yıldır Bağcılar Halı Yıkama firması olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Profesyonel temizliğin doğru adresi Cantaş halı yıkama fabrikasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Social & newsletter

Search