İstanbul Pimapen Tamiri

Firma Adı: Pen Tamiri
Firma Yetkilisi: Taner Usta
Cep Telefonu: 0532 360 94 27
Web Adresi: https://pentamiri.com
E-mail: info@pentamiri.com
İstanbul Pimapen Tamiri

İstanbul Bağcılar'daki merkezinden İstanbul'daki tüm ilçelere pimapen tamiri, cam kapı ve cam balkon tamiri alanında hizmet veren kurumsal bir firmayız. Eğitimli ve deneyimli personelleri ile sineklik, küpeşte, kepenk, duşakabin montaj ve tamirini yapma deneyimine sahibiz.

Teknolojik yenilikleri takip ederek tecrübesini geliştiren ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan bir ekiple hizmet vermektedir. pentamiri.com sitesi aracılığıyla bugün başta İstanbul, Marmara Bölgesi ve tüm Türkiye’de binlerce memnun müşteriye ulaşmıştır.

Bu dinamik çalışma sistemi ile PenTamiri.Com, Pvc Pencere Bakım Onarım Hizmetlerini, PVC ve Cam Balkon-Kapı Sistemleri, sektörde bu anlamda bir çok ilki gerçekleştirmiştir. Firmamız Pvc Pencere Servis, Bakım ve Onarım ve montajında uzmanlaştırılan eğitimli personelleri ile Pimapen Tamirinde, ülkemizdeki en önemli firmalarından biridir. PCV Sistemleri, Cam Balkon ve Cam Kapı sistemlerinde firmamız ülkemizdeki saygın markaların ürünlerini kullanarak hizmet sağlar. Personellerimiz pvc pencere teknolojisi gelişmelerini yakından takip ederek kendini yenilemektedir.

Türkiye genelinde Pvc Pencere denince ilk karşınıza çıkan, en kolay ulaşılabilen ve yine İstanbul genelinde yaptığı uygulamalarla adından söz ettiren tamir servislerimiz Pimapen Tamiri , Pvc Pencere Bakım Onarım Hizmetleri, binlerce başarılı proje ve binlerce memnun müşterisi ile hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Montaj ve tamir işlerinizde firmamız sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır

Social & newsletter

Search