Ankara Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri Ankara, 10 yıldan fazla bir zamandan beri Ankara Çayyolu'nda Alüminyum ve PVC sistemleri imalat, bakım ve tamir üzerine yapılanmış kurumsal bir firmadır.

PCV malzeme üzerinde ihtisas sahibi olan firmamız sürekli gelişen, büyüyen ve yeniliklerle sürekli ilerleyen firmadır. Ankara Pimapen, Alüminyum ve PVC sektörünü her zaman yakından takip edip uygulamalar yapmıştır. PVC Kapı pencere sektöründe hizmet veren fabrikalar, üretici bayiler ve ustaların her türlü eksiklikleri ve sıkıntıları bilerek çözüm üretmiş, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

Ankara Pimapen Tamiri, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek tecrübesini geliştiren ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan bir ekiple hizmet vermektedir.

Firmamız Ankara Çayyolu'nda fabrikamızda sineklik imalatı yapmaktadır. Stor sineklik, menteşeli sineklik, pileli sineklik çeşitlerimiz uygun fiyat avantajıyla imal edilmektedir. Sinekliklerimizde isteğe bağlı en boylarda ve yapıya uygun renklerde özel üretim yapılır.

www.pimapentamirankara.com web sitesi aracılığıyla bugün başta Ankara olmak üzere, Ankara'nın tüm ilçelerinde binlerce memnun müşteriye ulaşmıştır.

Ankara'nın her semtine hizmet verecek şekilde yapılandırılmış firmamız firmamız kamu kurumları, fabrikalar, iş yerleri ev ve ofisler için yerinde tespit ederek uygulama tespitlerini belirledikten sonra en iyi çözüm seçeneklerini sizlere sunan ve neticeye en iyi malzeme ve titiz işçilikle ulaşan bir misyon ile hizmet vermektedir.

Ankara ve ilçelerinde geniş servis ağıyla, müşterilerine montaj tamir bakım ve onarım hizmeti vermiş firmamız, bu meslekte etik değerlere sadık kalarak en iyi olmayı hedeflemektedir.

İmalat, bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz hizmet alanlarımızda bize telefon veya e-mail yoluyla ulaşabilir, ücretsiz keşif ve fiyatlandırma talep edebilirsiniz.

Adres: Çayyolu Mahallesi 2432. Cadde (Köyiçi) No: 157/D

Çankaya - Ankara 06810

Tel: 0312 255 08 55

Cep: 0532 765 74 59

Ankara Pimapen Tamiri

Social & newsletter

Search