İstanbul Petek Temizleme Servisi

Firma Adı: Uzman Teknik
Firma Yetkilisi: Mehmet Usta
Firma Telefonu: 0212 436 53 44
Cep Telefonu: 0535 987 73 60
Web Adresi: https://istanbulkombitamirservisi.com/petek-temizleme.html
E-mail: info@istanbulkombitamirservisi.com

İstanbul Petek temizleme servisi kalorifer peteklerinizin temizliğini kimyasal ilaçlar kullanarak özenle yapmaktadır. İyi bir ısınma ortamı için, petek temizliği sonrası, kombinizin derecesini yükseltmek zorunda değilsiniz.

Yakıt giderlerinizi % 20 ye varan oranlarda azalmasına, kombi ve peteklerinizin ömrünü uzatmak konforlu ısınmanız için kimyasal ilaç ve özel makinamız ile kalorifer tesisatınızı temizliyoruz. Kalorifer tesisat temizliğinin tamamlanması sonucunda paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Peteklerinizin temizleme işlemini ve kombi bakımını tamamladıktan sonra nötralize özel ilaç ilavesi yaparak kombi ve kat kalorifer tesisatınızı daha verimli hale getirmekteyiz. Petek temizleme servisi kalorifer peteklerinizin yıkanmasını ve kombinizin bakımı tamamladıktan sonra sizlere sıcak bir ortam vadediyor. Uzman servis ekibimiz müşterilerimize haftanın yedi günü 8:00 20:00 arası müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunmaktadır. İstanbul Petek Temizleme

Petek temizleme hizmeti verdiğimiz ilçeler

Petek temizliği hizmeti verdiğimiz ilçe ve semtler Atakent, Avcılar, Bakırköy, Bağcılar, Bayrampaşa, Bahçelievler, Başakşehir, Beylikdüzü, Haznedar, Beşyüzevler, Esenler, Fatih, Güngören, Sultangazi, İncirli, Şirinevler, İkitelli, Mahmutbey, Merter, Halkalı Küçükçekmece, Tozkoparan, Zeytinburnu.

Özel makine ve kimyasal ilaçlar ile yaptığımız petek temizleme işlemleri ile tesisat ve panel radyatörlerinizin ilk günkü performanslarını tekrar sağlamaktadır, Peteklerim ısınmıyor peteklerimiz üstü ısınıyor altı ısınmıyor, doğalgaz faturalarım kabarık geliyor gibi şikayetleriniz son bulacak.

Unutmayınız ki bakımı ve temizliği yapılan kombi ve kalorifer tesisatı daha yüksek performans ve daha düşük enerji sarfiyatı ile ekonomik bir ısıtma sistemine sahip olursunuz.

Petek Temizleme Servisi | 0535 987 73 60 | Tel: 0212 436 53 44

Social & newsletter

Search