Gaziantep Cam Kapı Servisi

Gaziantep Cam Kapı Servisi

Firma Adı: Gaziantep Cam Kapı Tamir Servisi
Firma Yetkilisi: Yücel Usta
Cep Telefonu: 0536 700 48 76
Web Adresi: https://gaziantepcamkapitamiri.com/
E-mail: info@gaziantepcamkapitamiri.com/

Gaziantep cam kapı servisi, Gaziantep ve ilçelerinde profesyonel ekibiyle cam kapı sorunlarınıza garantili işçilikle çözüm bulmaktadır. Cam kapılar hassas kapılar olduğu için zamanla kullanıma bağlı olarak yıpranabilir. Firmamız yedi gün 24 saat kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Yılların verdiği tecrübeyle ve deneyimli kadrosuyla güvenle servise devam etmektedir.

Cam kapı tamiri servisi her marka kapınızı özenle tamir ederken kullandığı parçalar garantilidir.. Garantili işçilik ile müşteri memnuniyeti ilkesiyle tamir hizmeti verir. Gaziantep cam kapı tamiri servisi ev veya işyerinde bulunan cam kapılarınızın tamirini alanında uzman teknik personel ve yılların verdiği tecrübeyle hızlı, kalıcı çözümler üretir.

Gaziantep Cam Kapı Tamir ekibi, ayrıca çelik kapı tamiri, çelik kapı göbek değişimi işlemi, cam kapı iticisi tamiri, motor tamiri ve değişimini deneyimli teknik kadrosuyla yerinde tamir hizmeti sunar..

Gaziantep cam kapı tamiri sizlere daha güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaya azami gayret gösterir. Gürsan, Birsan, Kale, Teksan, Dorma, Dortek marka cam kapı tamirinde parça garantili olarak arızalarınızı giderir.

Cam kapılarınızın motor (hidrolik) arızaları için firmadan servis talep edebilirsiniz. Gaziantep'te Birsan cam motoru başta olmak üzere; Dorma cam iticisi tamiri, Dorma kapı yayı montaj ve tamiri, Kale cam kapı motor tamirini yerinde hizmet ile sağlıyor.

Cam kapılarınız da bilinen dört farklı arıza oluşmaktadır. Bunlar menteşe arızası, kapı kolu arızası, kapı hidroliği ve kapı fitil arızasıdır. Menteşeler zamanla yıpranarak ses çıkarmaya başlayabilir. Kapı kolları estetik olsun diye farklı bir malzemeden yapılmakta olup kullanıma bağlı olarak yıpranma yapabilir. Kapı hidroliği kapınızın yavaş kapanıp camın kırılmasını engellemektedir. Fitil arızası ise kapınızın içeriye toz,rüzgar ve ses almasını engeller.

Gaziantep'te tüm ilçelere cam kapı tamir servisi hizmetinizdedir.

Güneş Mah. 87093 nolu sokak No:57 - Şehitkamil - Gaziantep

Telefon: 0536 700 48 76

İstanbul Cam Kapı Servisi

İstanbul Cam Kapı Servisi

Firma Adı: İstanbul Cam Kapı Servisi
Firma Yetkilisi: Taner Usta
Cep Telefonu: 0532 360 9427
Web Adresi: https://camkapitamir.com
E-mail: info@camkapitamir.com

Cam kapı modelleri, hastaneler, alışveriş merkezleri, cafe, restaurant ve işyerleri gibi geniş kullanım alanına sahiptir. Dayanıklı ve güçlü yapısının yanında dekoratif ve modern görüntüsüyle bulunduğu mekanlara alternatif dekorasyon çözümleri sunmaktadır. Cam kapı takılı mekanlar genişler, camın güzelliği ortamda dinlendirici ve şık bir atmosfer yaratır. İç mekanlarda kullanımı ise derinlik ve ferahlık hissi verdiği bildirilmektedir.

Güçlendirilmiş cam ısı ve darbeye dayanıklı olması, pratik kullanımı, ara açılarda sabitlenebilmesi ile kullanıcıya büyük fayda sağlamaktadır. Teknolojinin camdaki uygulamaları sayesinde kontrollü kapanması ile konfor ve güvenlik görevini de en iyi şekilde yerine getirir.

Cam Kapı, desenli, buzlu veya kumlamalı olduğunda şeffaflığın zarafetini mimari konseptler ile buluşturur. İstanbul Cam Kapı Servisi Standart veya Özel ölçülü farketmeksizin her türlü kombinasyon uygulamaları ile yeni veya tamir olarak her türlü ihtiyacınıza çözümler üretiyoruz.

Firmamız Cam Kapı Sektöründe hizmet vermek amacıyla İstanbul Bağcılar'da müşterilerimizin taleplerini en etkin, hızlı ve doğru çözümler sunma amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz cam kapılar, fotoselli kapılar, otomatik kepenkler, aynalar, güvenlik camları, dekoratif camlar, katlanır sistem cam kapamalar, çift cam, reflekte camlar, cam korkuluklar, duşakabin sistemleri, mağaza vitrin camları ve doğramaları, cam separatörler, cam vitray, kış bahçesi sistemlerinin imalat - montaj - tamir ve bakımını yapmaktadır. İstanbul Cam Kapı arızalarında genellikle aşağıdaki uygulamalar ile problemleri çözmektedir:

 • Pompa değişimi ( Dorma, Kale, Gülsan )
 • Menteşe değişimi
 • Kol değişimi
 • Kapı Ayarı

  Güncel fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen arayınız.

 • Bahçelievler Cam Kapı Tamir Ustası

  Firma Adı: Cam Kapı Ustası
  Firma Yetkilisi: Hadi Usta
  Firma Telefonu: 0534 312 56 96
  Cep Telefonu: 0534 312 56 96
  Web Adresi: https://camkapiustasi.com/
  E-mail: info@camkapiustasi.com/

  Cam Kapı Ustası İstanbul Bahçelievler'de 10 yıllık bir deneyimle cam kapı imalatı ve tamiri yapmaktadır. İç mekan ve dış mekan cam siparişlerinizi uygun fiyat avantajıyla yapmaktadır.

  Standart cam kapı aksesuarları 6 parçadan oluşmaktadır. Alt mekanizma, hidrolik, motor dediğimiz alt parça, alt menteşe, üst menteşe, cam kapı kilidi, cam kapı kolu ve cam kapıyı tutan üst cam kapı tutucu parçasıdır.

  Cam detaylı cam kapı aksesuarları ise 8 parçadan oluşmaktadır. Alt mekanizma, hidrolik, motor dediğimiz alt parça, alt menteşe, üst menteşe, cam kapı kilidi, cam kapı kolu ve cam kapıyı tutan üst cam kapı tutucu ve üst tarafta da cam kapının üstündeki camı tutan menteşelerdir.

  Cam kapılarımız farklı markaların mekanizmalarıyla uyumludur. Temperli cam kapı delikleri mekanizmalara göre ayarlanır. Cam kapıların mekanizmaları genellikle; Kale, Gülsan, Ulsan, Birsan ve Dorma dediğimiz markaların mekanizmaları takılmaktadır.

  İmalat, Montaj, Tamir, Bakım, Onarım yaptığımız cam kapılar ve özellikleri

 • Sürgülü Cam Kapı
 • Temperli Cam Kapı
 • Menteşeli Cam Kapı
 • Patlak,Patlatma Cam Kapı
 • Füme, Buzlu, Kumlu, Kumlama, Satina, Siyah, Füme Cam Kapı
 • Dükkan, İşyeri, Apartman, Fabrika, Mağaza Cam Kapı

  cam kapı tamiri

  İstanbul’da bulunan cam kapı firmamızda hem imalattan hemde montajlı bir şekilde cam kapı imalat, montaj, satış, tamir, servis ve bakım işlerinizi 7/24 çalışan uzman teknik servislerimizle hizmet vermekteyiz. Cam kapı konusunda destek istiyorsanız ilk önce bizden fiyat almanızı öneririz.

  Cam kapı tamiri işlerinizde bütçenize uygun fiyatlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

 • Social & newsletter

  Search