Bağcılar Eldiven İmalatı

Firma Adı: Kılıç Eldiven
Firma Yetkilisi: Salih Usta
Firma Telefonu: (0212) 634 51 18
Web Adresi: https://kiliceldiven.com

Kılıç Eldiven 1998 yılından beri Bağcılar'da iş güvenlik malzemeleri alanında hizmet vermektedir. Bağcılar'daki fabrikada ısıya dayanıklı ve ateşe dayanıklı eldivenler imal ederek imalathane ve fabrikaların eldiven ihtiyaçlarını karşılamaktadır

Kılıç Eldiven Sanayi'nin imalatları olan ISIL TESİRLERİNE (Isı ve ateşe karşı) koruyucu eldivenler EN 407 (ocak 2005 tarihi itibarı ile) standartlarına uygun, %100 pamuktan imal edilmekte olup kanserojen madde olan asbest (amyant) içermeyen muflon eldivenler, Kılıç Eldiven sanayii EN420 sertifikalı mekanik tehlikelere karşı kaynak ve montaj eldivenleri üretmektedir.

Bağcılar Sanayi eldiven İmalatı

Bağcılar Eldiven İmalat Sanayii firmaların ihtiyaçlarına göre yüklü miktarda verilen siparişlerde, istenilen ölçülerde eldiven imalatı yapılabilmektedir. Kılıç Eldiven 'in müşteriler arasında şişe cam imalatı yapan fabrikalar, havaalanları, cathering firmaları, yemek firmaları, lokantalar, tatlı imalathaneleri, pastahaneler, demir çelik fabrikaları, plastik imalathaneleri, ...

Siparişlerinizi firma telefonları ile verebileceğiniz gibi resmi web sitesinin mail adresi aracılığıyla da ulaştırabilirsiniz. Maillerinize günlük cevap verilmektedir.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tel: (0212) 634 51 18 - (0212) 436 59 68

Social & newsletter

Search