Bağcılar Eldiven İmalatı

Firma Adı: Kılıç Eldiven
Firma Yetkilisi: Salih Usta
Firma Telefonu: (0212) 634 51 18
Web Adresi: https://kiliceldiven.com

Kılıç Eldiven 1998 yılından beri Bağcılar'da iş güvenlik malzemeleri alanında hizmet vermektedir. Firmamız ısıya dayanıklı ve ateşe dayanıklı eldivenler imal ederek imalathane ve fabrikaların eldiven ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Uçak sanayi, demir çelik sanayi ve yüksek ısı ile çalışan imalat sanayinin ihtiyacı olan ateşe ve yüksek ısıya dayanıklı eldiven imalatı ile sektörün büyük bir bölümünün ihtiyacını karşılamaktadır.

Üretimini yaptığımıız eldiven çeşitleri;
EN 407 Yüksek ateşe dayanıklı eldiven
EN 407 Yüksek ısıya dayanıklı eldiven
EN 420 Kaynak eldivenleri
EN 420 Montaj işi için dayanıklı eldiven

Kılıç Eldiven Sanayi'nin imalatları olan ISIL TESİRLERİNE (ısı ve ateşe karşı) koruyucu eldivenler EN 407 (ocak 2005 tarihi itibarı ile) standartlarına uygun, %100 pamuktan imal edilmekte olup kanserojen madde olan asbest (amyant) içermeyen muflon eldivenler, EN420 sertifikalı mekanik tehlikelere karşı kaynak ve montaj eldivenleri üretmektedir. Kılıç Eldiven sanayii

Ağır Sanayi İçin Eldiven İmalatı

Bağcılar Eldiven İmalat Sanayii firmaların ihtiyaçlarına göre yüklü miktarda verilen siparişlerde, istenilen ölçülerde eldiven imalatı yapılabilmektedir. Kılıç Eldiven 'in müşteriler arasında şişe cam imalatı yapan fabrikalar, havaalanları, cathering firmaları, yemek firmaları, lokantalar, tatlı imalathaneleri, pastahaneler, demir çelik fabrikaları, plastik imalathaneleri, ...

Siparişlerinizi firma telefonları ile verebileceğiniz gibi resmi web sitesinin mail adresi aracılığıyla da ulaştırabilirsiniz. Maillerinize günlük cevap verilmektedir.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tel: (0212) 634 51 18 - (0212) 436 59 68

Social & newsletter

Search