Çayyolu Sineklik İmalatı

Firma Adı: Çayyolu Sineklik
Firma Yetkilisi: Yücel Usta
Firma Telefonu: 0312 255 08 55
Cep Telefonu: 0532 765 74 59
Web Adresi: https://pimapentamirankara.com
E-mail: info@pimapentamirankara.com

Ankara'da ihtiyacınıza uygun sineklik imalatı yapmaktayız. Kanatlı hayvanlardan korunmak için kapı ve pencerelerine sineklik taktırmak isteyen müşterilerimiz sineklik çeşitlerimizi görmeden karar vermesinler. Yaz aylarında acil bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkan sineklik ihtiyacınızı uygun fiyatlı sağlam sineklerimizle giderin. .

Ankara sıcağında bunaldığımızda evimizin pencerelerini açtığımızda kanatlı hayvanların çocuklarımıza zarar vermesini istemeyiz. Tek çözüm olarak sineklik taktırmak önceliğimiz olmaktadır. Çayyolu Sineklik firmamızın imalatı olan sineklikler sizleri herhangi bir kimyasal ürün kullanmadan doğal bir şekilde sinek, sivrisinek ve haşerelere karşı korur. Kolayca takılıp çıkarılma özelliğine sahip olan sineklikleri yaşam alanınızın dışarıya açılan her bölgesine monte edebilirsiniz.

Ürettiğimiz sineklikler, kaliteli fitil ve tülden yapıldığı için yanma yapmaz, basit bir şekilde çıkarılıp kolayca temizlenebilir. Sineklik kullanışlı yapısı ve işlevi ile yaz aylarının olmazsa olmazıdır. Firmamızın ürettiği sineklik çeşitleri ve fiyatlarını Ankara Sineklik imalatı web sitemizden görebilirsiniz. İsterseniz telefon il sipariş verebilirsiniz.

Yaşam kalitemizi arttırmak ve her türlü hastalıklardan korunmak için evinize sineklik takıyoruz. Sinekliklerimiz dışardan kapalı yaşam alanlarınıza girebilecek toz ve kirli havayı engellediği için ayrı bir önem daha taşımaktadır. Siz de sıcak yaz günlerinde zararlı canlılardan ve kirli havadan korunmak istiyorsanız sineklik kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sinekliklerimiz sinek, sivrisinek ve diğer haşere türlerinin bulunduğunuz mekana girmesine engel olur. PVC pencere sistemlerine uyumlu sineklikler pencere ve kapılarda uygulanabilir. Sineklik sistemi, kanat olarak açılma ve gerektiğinde takılıp çıkarılabilmeyi sağlayan menteşeli ya da sabit kullanıma elverişlidir.

Düşey olarak hareket eden Stor Sineklik yer kayıplarını önler ve her pencereye uygulanabilir. Çayyolu Stor Sineklikler Kolayca temizlenir. Sürme Serilerin dış yüzünde yatay olarak hareket eden Sürme Sineklik ise kapı ve pencerelerin açıldığı konuma göre ray içinde kaydırılarak, kullanımda rahatlık sağlar.

Çayyolu Sineklik imalatı

Social & newsletter

Search