Bağcılar Sineklik İmalatı

Firma Adı: Pen Tamiri
Firma Yetkilisi: Taner Usta
Cep Telefonu: 0532 360 9427
Web Adresi: https://www.pentamiri.com
E-mail: info@pentamiri.com

Pen Tamiri, 2006 yılından beri, İstanbul Bağcılar'da uygun fiyata en kaliteli malzemelerle hazırladığı sineklik imalatı yapmaktadır. Türkiye'nin birçok ilinde çözüm ortaklarımız ile sineklik sistemleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Firmamız her marka pencere için sineklik üretmektedir. Sinekliklerimiz sizleri herhangi bir kimyasal ürün kullanmadan doğal bir şekilde sinek, sivrisinek ve haşerelere karşı korur. Kolayca takılıp çıkarılma özelliğine sahip olan sineklikleri yaşam alanınızın dışarıya açılan her bölgesine monte edebilirsiniz. Bağcılar, Bahçelievler, Güngören, Bakırköy, Başakşehir başta olmak üzere İstanbulun tüm ilçelerinde bize danışmadan sineklik fiyatı almayın. Pentamiri.com logo

Stor sineklik, Menteşeli sineklik, plise sineklik, katlamalı sineklik, sürme sineklik modellerimiz beyaz meşe ve her türlü renk seçeneklerimizle üretim yapmaktayız. İstanbul'da eviniz için sorunsuz ve çok alternatifli seçenekler ile geniş ürün yelpazemiz sizin içinde en kullanışlı ürünü bulabileceğiniz uzun süre kullanacağınız alternatiflerimiz bulunmaktadır.

Yaşam kalitemizi arttırmak ve her türlü hastalıklardan korunmak için evinize sineklik takıyoruz. Sinekliklerimiz dışardan kapalı yaşam alanlarınıza girebilecek toz ve kirli havayı engellediği için ayrı bir önem daha taşımaktadır. Siz de sıcak yaz günlerinde zararlı canlılardan ve kirli havadan korunmak istiyorsanız sineklik kullanmanızı tavsiye ederiz.

İstanbul Sineklik için ulaşabileceğiniz numaramız

Social & newsletter

Search