Kocaeli Sineklik İmalatı

Firma Adı: Pimapen Tamircim
Firma Yetkilisi: Mehmet Usta
Cep Telefonu: 0542 841 41 63
Web Adresi: https://pimapentamircim.com
E-mail: info@pimapentamircim.com

Kocaeli ve ilçelerinde imal ettiğimiz sineklik sistemlerimiz pvc pencere sistemlerine uyumlu, hem pencerelere hem de kapılara uygulanabilmektedir. Ürünlerimiz, kanat olarak açılma ve gerektiğinde takılıp çıkarılabilmektedir.

Sineklikler menteşeli ya da sabit kullanım seçeneğine sahiptir ve kolay monte edilir. Yıkanarak veya silinerek kolayca temizlenebilir. Düşey-dikey olarak hareket eden Stor Sineklik ise yer kayıplarını ortadan kaldırır ve her pencereye uygulanabilir.

Sürme modellerinin dış yüzünde yatay olarak hareket eden Sürme Sineklik, kapı ve pencerelerin açıldığı konuma göre ray içinde kaydırılarak, kullanımda kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır. Sineklik sistemleri istenmeyen tüm sinek, böcek, arı, güve ve diğer her türlü haşerelere karşı korur. Sineklik sistemleri tel olarak çok ince yanmaz özellikte fiberglas tel kullanılır. Sineklik sistemleri istenilen RAL renginde boyanabilen sistemlerdir. Sineklik sistemleri dikey stor sineklik, yatay stor sineklik, sabit sineklik, menteşeli kapı sineklik, sürme (kayar) sineklik, katlanır (akordiyon-pileli) sineklik gibi çeşitleriyle her türlü detaya uyum sağlayabilir. Sineklik sistemlerde ki katlanır sineklik sistemlerinin en önemli avantajı geniş kapı açıklıklarına uygulanabilmesidir.

Firmamız Kocaeli ve ilçelerinde garantili olarak sineklik imalatı ve tamirini yapmaktadır. Sineklik talepleriniz sorunsuz bir şekilde uzman elemanlarımızca çözüme kavuşturulur. pimapen tamircim logo

İmalatını yaptığımız sineklik çeşitleri

 • Menteşeli Sineklik Pencere
 • Piliseli Sineklik Pencere
 • Stor Sineklik Pencere
 • Pileli Sineklik Kapı
 • Menteşeli Sineklik Kap
 • Pileli Sineklik İki Kanatlı Duble

  Kocaeli Sineklik olarak her model pencere sineklik tamiri, kapı sineklik tamiri, yapmaktayız. Sineklik tülü, sineklik menteşesi tamirini uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla yapmaktayız. Ülkemizin her ilinde montaj ekibimiz mevcuttur.

 • Social & newsletter

  Search