Gaziantep Sineklik İmalatı

Firma Adı: Vizyon Sineklik
Cep Telefonu: 0536 700 48 76
Web Adresi: https://gaziantepsineklikservisi.com/

Gaziantep'te Sineklik İmalatı yapan firma pvc pencere sistemlerine uyumlu, hem pencerelere hem de kapılara uygulanabilen sineklikler imal etmektedir. Sineklikler, kanat olarak açılma ve gerektiğinde takılıp çıkarılabilmektedir.

Sineklikler menteşeli ya da sabit kullanım seçeneğine sahiptir ve kolay monte edilir. Yıkanarak veya silinerek kolayca temizlenebilir. Düşey-dikey olarak hareket eden Stor Sineklik ise yer kayıplarını ortadan kaldırır ve her pencereye uygulanabilir.

Sürme modellerinin dış yüzünde yatay olarak hareket eden Sürme Sineklik, kapı ve pencerelerin açıldığı konuma göre ray içinde kaydırılarak, kullanımda kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır. Sineklik sistemleri istenmeyen tüm sinek, böcek, arı, güve ve diğer her türlü haşerelere karşı korur. Sineklik sistemleri tel olarak çok ince yanmaz özellikte fiberglas tel kullanılır. Sineklik sistemleri istenilen RAL renginde boyanabilen sistemlerdir. Sineklik sistemleri dikey stor sineklik, yatay stor sineklik, sabit sineklik, menteşeli kapı sineklik, sürme (kayar) sineklik, katlanır (akordiyon-pileli) sineklik gibi çeşitleriyle her türlü detaya uyum sağlayabilir. Sineklik sistemlerde ki katlanır sineklik sistemlerinin en önemli avantajı geniş kapı açıklıklarına uygulanabilmesidir.

Gaziantep Sineklik garantili olarak sineklik modelleri imalatı ve tamiri yapmaktadır. Sineklik tamirlerini sorunsuz bir şekilde uzman elemanlarca çözüme kavuşturulur.

Gaziantep Sineklik çeşitleri

 • Menteşeli Sineklik Pencere
 • Pliseli Sineklik Pencere
 • Stor Sineklik Pencere
 • Pileli Sineklik Kapı
 • Menteşeli Sineklik Kapı
 • Pliseli Sineklik İki Kanatlı Duble

  Gaziantep Sineklik İmalatçısı olarak her model pencere sineklik imalatı, kapı sineklik imalatı yapmaktayız. Sineklik tülü, sineklik menteşesi tamirini uygun fiyat avantajı yapmaktayız. Gaziantep'te her ilçeye montaj ekibimiz servis vermektedir.

 • Social & newsletter

  Search