Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı Güngören'de

Firma Adı: Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı
Firma Yetkilisi: İsmail Emeç
Firma Telefonu: 0212 553 34 25
Cep Telefonu: 0532 610 60 13
Web Adresi: http://www.erzurumkadayifdolmatatlicisi.com/
E-mail: info@erzurumkadayifdolmatatlicisi.com

Erzurum'da sofraları süsleyen önemli lezzetlerin başında gelen Erzurum kadayıf dolması artık İstanbul Bağcılar ve Güngören'de üretiliyor. Damaklarda bıraktığı eşsiz damak tadı ile bilinen Erzurum Kadayıf Dolma Tatlısı imalattan direk satış yoluyla tüketiciyle buluşturulyor.

Ayrıca özel gün ve kutlamalar için de sipariş alan firma günlük taze pişirilmiş erzurum kadayıf dolma tatlısını günlük teslim ediyor. Enerji deposu kadayıf dolması talepleri karşılamak için telefon veya internet üzerinden gelen siparişleri hızlı bir şekilde değerlendirip kurye vasıtasıyla hizmet veriyor.

Erzurum’un vazgeçilmez tatlısı kadayıf dolması İstanbulun en köklü ilçesi Güngören'de yerini aldı. Bağcılar ve Güngören’de 10 yıldır hizmet veren ve işletmeciliğini Erzurumlu İsmail Usta'nın yaptığı Erzurum Kadayıf Dolmacısı büyük ilgi görüyor.

Erzurum’un vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan Kadayıf dolması artık İstanbulluların sofrasında yerini aldı. Erzurum’a has olarak üretilen ve günde binlerce tüketilen kadayıf dolmasının satışı başladı. Bugüne kadar imalattan direk satış yapan firma müşterilerinden büyük ilgi gördü. İstanbullu tüketicilerle buluşturulan Erzurum Kadayıf dolmasını müşterileriyle buluşturmaktan mutluluk duyduğunu belirten Erzurumlu işletmeci İsmail Emeç, "memleketimizin geleneksel lezzetini İstanbul’a taşıdık" dedi.

Kadayıf dolma siparişlerini www.erzurumkadayifdolmatatlicisi.com adlı siteden alan firma, günlük taze kızartılmış Erzurum Kadayıf Dolma Tatlısını paketleyerek müşterilerine teslim ediyor.

Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı

Social & newsletter

Search