Emre Oto Çekici | otocekiciburada.com

oto çekici kurtarıcı

Bahçelievler Oto Çekici Nerede Hizmet Verir

Emre Oto çekici İstanbul Bahçelievler'de hizmeti veren uygun fiyat avantajı sunan bir firmadır. Firmamız, Avrupa Yakası'nda her bakımdan donanımlı ve profesyonel çekici hizmeti vermektedir. Ekip olarak yolda kalmış araçların imdadına yetişerek mağduriyetleri gidermekteyiz. Aracınız arıza yapmış olabilir, (Allah korusun) kaza yapmış olabilirsiniz. Doğru ve güvenilir bir çekici firması arıyorsanız, Oto araç çekici firmasını arayabilirsiniz. Firmamız; arızalanan, bozulan, kazalı araçlara 7/24 araçlara yardıma koşmaktayız.

otocekiciburada.com İstanbul Bahçelievler'de son model araçlarla sizlere hizmet vermektedir. 0544 678 0013 nolu telefondan çağırdığınız zaman verdiğiniz konuma doğru hemen yola çıkıyoruz. Oto kurtarma ve oto kurtarıcı görevinde yetişmiş elemanlarla faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Herhangi bir sebeple web sitemizi ziyaret etmiş iseniz, Lütfen cep telefonumuzu kaydediniz. İhtiyacınız olduğunda size ve çevrenize hizmet etmeye hazırız. Emre Oto Çekici

Emre Çekici Her Zaman Sahada

Emre çekici ekibine 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Bunun için Soğanlı Oto Sanayii'nde araçlarımızı hazır bekletiyoruz. Müsait olan aracımızı size yönlendiriyoruz. Bakımlı ve sağlam çekicilerimizle İstanbul Avrupa Yakasında sizlerin hizmetinizdeyiz. Her tip aracı çekebilecek araçlarımızla çok özel bir iş yapıyoruz. Oto Yol Yardım firması olarak yüzlerce yolda kalan araç ve insanlara çok özel bir hizmet götürmüş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yolda kalan araçların can dostu Bahçelievler Emre Oto Çekici uygun fiyat ve hızlı servis hizmeti ile her zaman müşterilerinden övgü alan bir firmadır. Çekicilerimizle minibüs, kamyonet, otomobil, motorsiklet gibi her tip araçları çekebiliriz. Klasik bir söz dizilimi ile sizlere bir telefon kadar yakınınız. Bahçelievler ilçemizde güvenli ve garantili bir çekici arıyorsanız, sizlere hizmete hazırız. Çağırın aracınızı bulunduğu yerden alıp çekip sanayiye veya istediğiniz bir oto tamircisine götürelim.

İstanbul Oto Kurtarıcı olarak Bahçelievler'de çekici hizmeti verdiğimiz semtler ve mahalleler; Bahçelievler, Bağcılar, Güngören, Esenler, Küçükçekmece, Başakşehir, Bakırköy, Bayrampaşa

Firma telefon.0544 678 0013

Firma Web sitesi: İstanbul Emre Oto araç çekici

Social & newsletter

Search