Gaziantep Böcek İlaçlama

Firma Adı: Ekol İlaçlama
Firma Yetkilisi: Mahir Çapan
Firma Telefonu: 0342 323 24 20
Cep Telefonu: 0507 484 08 12
Web Adresi: https://ekolilaclama.org
E-mail: info@ekolilaclama.org

Ekol İlaçlama endüstriyel tesisler, gıda üretimi ve depolama tesisleri, hastaneler, klinikler, okullar, büyük ofis binaları, perakende satış noktaları, lokantalar ve daireleri ilaçlamak adına Gaziantep'te kurulmuş bir firmadır.

İlaçlama uygulamalarında kullandığımız ilaçlar, T.C. Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Gıda Tarım Örgütü (FAO) tarafından ruhsatlı, insan ve çevre sağlığına zararsız, kullanıldıkları alanda leke ve koku yapmayan, ani öldürücü ve uzun süre kalıcı özelliğe sahip birinci kalite ilaçlardır.

Gaziantep Fare İlaçlama, alanında uzmanlaşmış kadrosuyla yürüyen haşere, uçan haşere ve kemirgen kontrolü uygulamalarında sadece araştırmalar sonucu Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO) uygunluğu kabul edilmiş Türkiye'de Sağlık Bakanlığı tarafından Halk Sağlığı ruhsatlı haşere ve kemirgen ilaçlarını kullanmaktadır.

İlaçlama Hizmetimiz Ziraat Mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

Ekol İlaçlama haşereyle mücadele şirketi olarak, zararlıları engelleme, kontrol etme ve çevre sağlığı alanında faaliyet gösteren bir hizmet şirketi olup verdiği hizmetlerin kalitesi, sürekliliği ve etkin servisi ile tanımlamaktadır. Bu konuda bilimsel ve modern hizmetleri, ziraat mühendislerimiz tarafından eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunup ilaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Gaziantep Hastane İlaçlama

Gaziantep ve ilçelerinde Kanatlı İlaçlama alanında yetkili firmayız

Ekol İlaçlama müşteri odaklı tutum ve davranışı benimsemekte, kullandığı teknoloji ile insan sağlığına hiçbir yan etkisi olamayan kokusuz ilaçlarla müşterilerinin tüm sorunlarını ortadan kaldırmaya yönelik hizmet vermeye çalışmaktadır. Sahip olduğumuz uzmanlık ile markanızı korumak, sizi güvenlik, verimlilik ve temizlikte en yüksek standartlara ulaştırmak için, pest kontrol alanında (haşere ve kemirgenle mücadele) hizmet vermek adına üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

"Çevre ve insan dostu" yaklaşımı ile her alanda zararlılarla mücadele ve çevre sağlığı konusunda faaliyet gösteren firmamız, sizlere daha kaliteli ve güvenceli hizmet verme arzusunu taşımaktadır. İlaçlama gerektiren her türlü sorun ve problemlerinizi güvenilir, tecrübeli ve profesyonel kişilere teslim etmelisiniz. Gaziantep Böcek ilaçlama, kurulduğu günden itibaren disiplin, eğitim, teknoloji ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektöründe lider bir firma olduğunu ispatlamıştır.

Hizmetlerimizi çalışma saatleriniz içerisinde, çalışmalarınızı aksatmadan, ek hazırlık yapmanızı gerektirmeyecek şekilde gerçekleştirmekteyiz. Evinizi veya işyerinizi ilaçlamada profesyonel bir firmayı tercih ediniz. İlaçlama işini ciddiye alın.

Gaziantep geneline, ilçelerine ve çevre illlerine ekonomik fiyatlara garantili, sağlığınızı tehlikeye atmadan hizmet veriyoruz. İlaçlama servisi donanımlı ekibimiz ile her türlü ilaçlama probleminize çözüm oluyoruz. Ekonomik olmamızın temel sebebi ilaçlama malzemelerini toptan temin etmemizdir.

İlaçlama Hizmeti Verdiğim Alanlar

 • Ev - Konut İlaçlama
 • Otel - Motel ilaçlama
 • Dersahane - Okul
 • Fabrikalar
 • Tüm İşletmeler
 • Hastaneler
 • Site
 • Toplu Yaşam Yerleri

  İlaçlama Yöntemlerimiz

 • Jel İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Dezenfeksiyon

  Ekol İlaçlama Adres ve Telefonları
  Mücahitler Mah. 9 nolu Cadde Gümüşburun İş Merkezi Kat:1 Daire:2 Şehitkamil / Gaziantep
  Tel: 0342 323 24 20
  Cep: 0507 484 08 12
  Cep: 0532 012 67 55
  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 • Social & newsletter

  Search