Firma Pofili

 

Sektöründe yaklaşık 25 yıllık tecrübe ve deneyimle ısıya dayanıklı eldiven üretmekteyiz.

Profosyonel kadromuzla  ihtiyaçlara yönelik farklı sektörlere çözümler sunuyoruz.

Hot Touch güçlü ve dinamik yapısıyla küresel pazarlara ihracat gerçekleştirmektedir.

Güvenle tutun…

Hot Touch 1998 yılından itibaren iş güvenlik malzemeleri alanında hizmet vermektedir. Firmamız ısıya dayanıklı ve yüksek dayanıklı eldivenler imal ederek imalathane, fabrika, endüstriyel tesis ve catering şirketlerinin eldiven ihtiyaçlarını karşılamakta ve kişisel koruyucu ekipmanların tedariğini yapmaktadır.

Üretim merkezinde, dinamik, uzman ve tecrübeli bir ekip tarafından, özenli ve temiz bir isçilik ile, yüksek kaliteli ürünler ihtiyaç ve çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde stoklu olarak üretilmektedirler.

Firmamızın imalatları olan ISIL TESİRLERİNE (Isı ve ateşe karşı) koruyucu eldivenler yanmaya karşı dayanıklı eldiven imalatı EN 407 (ocak 2005 tarihi itibarı ile) standartlarına uygun, %100 pamuktan imal edilmekte olup kanserojen madde olan asbest (amyant) içermeyen muflon eldivenler, ısıya dayanıklı eldiven EN 420 sertifikalı mekanik tehlikelere karşı kaynak ve montaj eldivenleri üretmektedir.

Misyonumuz

Uzman Tamirciler markası, yüksek kaliteli ürünler üreterek müşterilerine hizmet vermeyi ve dinamik bir yapı ile hizmet farkını ortaya koymayı ilke edinmiştir.
Ar-Ge çalışmalarını mühendislik farkını ortaya koyarak kullanım alanına göre özel tasarım yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Firmamız ürün kalitesinden taviz vermeden  ürünlerini uluslararası standartlara uygun olarak üretiyor.

Vizyonumuz

Ürün çeşitliliğini artırarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarının tek sağlayıcısı olmak ve bunların neticesinde en yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayarak Uzman Tamirciler’e olan bağlılığı artırmak, ulusal ve uluslararası pazarda lider konuma gelmektir.

Tags
Image