Küçük Çınarlar Anaokulu | Bahçelevler

Web Adresi: https://kucukcinarlar.k12.tr

Özel Küçük Çınarlar Anaokulu Bahçelievler Çamlık'da hizmet veren seçkin bir anaokuludur. Vizyon sahibi ve güçlü iletişim özellikli eğitmenleri ile çocuklarımızı yarınlara hazırlar.

2-6 Yaş grubu çocuklarının kendine özgü gelişimlerini temel alan bilimsel anlayışı ve sorumluluğu ile çocuklarımızı en iyiye ulaşma amacı ile kurulmuştur. Çocuklarımızın kişiliklerinin yapılandığı ve akademik becerilerinin temellerinin atıldığı özellikle de beyin gelişiminin % 70 inin tamamlandığı 2-6 yaş okul öncesi dönemin bizler için önemi büyüktür.

Hızlı değişim ve gelişim gösteren dünyamızda, eğitimin sürekliliği ilkesinden hareketle kendinden emin, kararlı, çevresine duyarlı, sağlıklı kişilik gelişimi olan, değişikliklere kolay uyum sağlayan, sorgulayan, merak eden, problemlere odaklanarak yaratıcı ve alternatif çözümler üretebilen, yaşamı kendisi ve çevresi için kolaylaştırabilecek bilgi ve becerilere sahip, öğrenmekten haz duyan, Türkçemizi doğru kullanabilen, yüksek iletişim becerisine sahip akademik kazanımları güçlü alternatif bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Bahçelievler Anaokulu, Siyavuşpaşa'da1500 metrekare alanda eğitim - öğretim faaliyetini sürdüren Özel Küçük Çınarlar Anaokulu, öğrencilerin çoklu zeka modeline göre planlanmış ortamlarda okul öncesi eğitimi almalarını sağlar.

İletişim Bilgileri

Özel Küçük Çınarlar Anaokulu

Siyavuşpaşa Mahallesi, Çamlık Cad. Küçük Çınar Sok. No:10 D:2, 34182 Bahçelievler / Istanbul

Telefon: 0212 507 36 88

E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

website: www.kucukcinarlar.k12.tr Küçük Çınarlar ana okulu